Více nápadů pro Vás

More Website Templates at TemplateMonster.com!

O nás

Q PROFIL company s.r.o. je firma zabývající se prodejem a následnou montáží veškerých stavebních výplní včetně zednických prací.

Náš sortiment zahrnuje okna a dveře vyrobená ze všech dostupných materálů jako je plast, dřevo nebo hliník, garážová vrata privátní i průmyslová, vjezdové brány. Dále montujeme interiérové dveře a vstupní bytové dveře včetně bezpečnostních nebo protipožárních. Vyrábíme zasklení balkónů a lodžii, sítě proti hmyzu, okenní sušáky, držáky květinových truhlíků a antén.

Jsme schopni dodat celou zakázku na klíč. K Vašim oknům dodáme veškeré doplňky jako jsou vnitřní a vnější parapety, stínící techniku od klasických žaluzií, přes látkové roletky až po předokenní rolety.

Čerpáme z dlouholetých zkušeností v oboru. Poskytujeme našim zákazníkům kompletní servis a rádi se přizpůsobíme individuálním požadavkům každého.

Klademe velký důraz na kvalitu výrobků i průběh realizací zakázek, proto ručíme za své služby po dobu pěti let. Odborné poradenství a cenové rozpočty poskytujeme zdarma. Působíme nejen v Karlovarském kraji, ale na celém území České republiky i za jejími hranicemi.

 

 

 

 

 

 

Obchodní údaje

 • Q Profil company s.r.o.
  Sídlo a provozovna
  Sokolov
  Lipová 2038
  PSČ 356 01

  IČO 29457637
  DIČ CZ29457637

Ověřit
01

Kontakts Vámi

>>
Neváhejte nás oslovit emailem nebo telefonicky. Jsme zde pro Vás.
02

Vytvořenínabídky

Rychlé vyřízení Vaší nabídky. S možností další konsultace Vašeho řešení
03

RychláRealizace

>>
Realizace Vaší poptávky je posledním krokem naší úspěšné spolupráce.